Blogger,Wordpress Ve Sitelerinize Sosyal Medya Paylaş Butonları Ekleme

Evet arkadaşlar bu yazımızda sizlere blogger,wordpress ve diğer bunlardan farklı web sitelerinize sosyal medya paylaşım butonlarını ekleme konusunda kısa bilgiler vereceğiz.

Öncelikle sosyal medya paylaşım butonlarının etkisi hit ve ziyaretçi açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden herkese tavsiye ederim.

Add This Paylaş Butonları Ekleme ;


AddThis sosyal paylaşım butonları
AddThis sitesini ziyaret ederk gerekli adımlardan sonra kısaca ve kolay yoldan butonları ekleyebilirsiniz. Ayrıca birden fazla çeşidi ile oldukça kullanışlı bir site.

Share This Paylaş Butonları Ekleme ;

ShareThis sosyal paylaşım butonları

ShareThis siteside Add This sitesi ile birlikte aynı mantıkla yürüyen bir sitedir. Bu siteye de girerek gerekli sosyal medya butonlarını kendiniz düzenleyebilir ve sevmediğiniz butonları çıkarabilirsiniz.
sosyal medya butonları ekleme,Blogger,Wordpress,Webmaster, site butonları,paylaş butonları,paylaş eklentisi,paylaş widgeti,blogger seo ayarları,blogger sosyal medya paylaş eklentisi,blogger sosyal medyada paylaş butonları,blogger paylaş widgeti indir,blogger paylaşım eklentisi,wordpress seo eklentileri,wordpress sosyal paylaş butonları

Etiket