Whatsappta Engelleyenler Nasıl Öğrenilir

Merhaba değerli sosyality blog okuyucuları, bugünkü yazımızda sizlere whatapp'ta sizi kimler engelledi veya kimler sildi bunları görmek ve öğrenmek nasıl oluyor bu konuda bilgi vereceğiz. Bu yazımızı aynı zamanda kesikpeynir blogumuzda da görebilirsiniz.
Whatsappta Engelleyenler Nasıl Öğrenilir,Whatsapp Kim Sildiğini Öğrenmek

beni engellerse nasıl görebilirim
Whatsapp Duvar Kağıtları

Whatsapp'ta konuştuğunuz kişinin yada farklı bir kişinin sizi whatsapp kullanıcıları arasında engellediğini öğrenebilirsiniz. Bunun için herhangi bir program indirmenize veya bir web sitesine üye olmanız gerekmez.! Bunun için bir kaç yöntem var ve ben size onlardan bahsedeceğim.


   1. Whatsapp Profil Resminden; 


Whatsapp Görüntülü Konuşma

Arkadaşlar bu yöntemde eğer konuştuğunuz kişi yada tahmin ettiğiniz kişi sizin whatsapp kullanıcıları arasında profil resmi yok ise büyük bir ihtimal sizi engellemiştir. Eğer son görülme zamanı görüyor ve mesajlarınız karşı tarafa iletilip yada okunuyorsa bu durum söz konusu değildir.

   2. Gönderildi;İletildi Ve Okundu Tiklerinden;


Whatsapp Apk İndir ÜCretsiz


Whatsapp'ta konuştuğunuz kişinin birden bire gönderdiğiniz hiç bir iletiyi almaması(iletilmemesi) ve okunmaması durumunda tamamen sizi engellemiş oluyor. Aksi bir durum olarak mesajı gönderdiniz ve iletildi yada okundu tıkı yanmadıysa hemen telaşa kapılmayın interneti olmayabilir, fakat eğer aradan 2-3 gün geçtiyse ve hala iletildi ve okundu tıkı yanmıyor aynı zaman da profil resmi yok ise sizi engellemiştir.

  3. Son Görülme Zamanından ;


engelli olup olmadığını öğrenme Whatsapp
Whatsapp Profil Resimleri

Bu yöntem oldukça kolay ve kesin sonuç veren bir yöntemdir. Kişilerinizde kişinin profiline girerek son görülme zamanına bakabilirsiniz. Eğer bu zaman size gözüküyor ise sizi engellememiştir. Fakat bu özelliğin whatsapp kullanıcıları tarafından kapatılabildiği için du durum her seferinde sonucun engellemiş olacağı anlamına gelmez. Eğer kullanıcının whatsapp son görülme durumu gözükmüyor ve profil resmide yoksa aynı zaman da yazdığınız iletiler tek bir tıkta kalıyorsa kişi sizi engellemiştir.

Whatsapp İndirme Linkleri

Andorid Cihazlar İçin Whatsapp İndir
İos Cihazlar İçin Whatsapp İndir
Bilgisayar İçin Whatsapp Tıkla

whatsapp silinen mesajları geri yükleme,whatsapp grup fotoları ,whatsapp indir ucretsiz,whatsapp bilgisayar indir,whatsapp profil resmi indir,whatsapp mesajları okuma,bilgisayardan whatsapp,whatsapp şifreleme,whatsapp indir.org ,2016 whatsapp durumları,whatsapp görüntülü konuşma,whatsapp indir,whatsapp aç,whatsapp web,whatsapp durumları,whatsapp apk indir,whatsapp girişwhatsapp bilgisayar,whatsapp samsung indir
Etiket