Yeni Dizi Hayatımın Aşkı Kanal D'de Başlıyor

Yeni Dizi Hayatımın Aşkı Kanal D'de Başlıyor

Kanal D'nin yaz dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Hayatımın Aşk'ı adlı dizinin ilk fragmanları yayınlanırken dizinin ne zaman başlayacağına dair bir tarih ve saat şuan için bilinmemektedir. Bu yaza damga vuracak bir diziye işaret vermektedir.Ayrıca Hayatımın Aşk'ında Kiraz Mevsiminde Ayaz olarak tanıdığımız Serkan Çayoğlu ( Demir ) ve Hande Doğandemir ( Hande ) yer almaktadır.


Yeni Dizi Hayatımın Aşkı Konusu Nedir ? Ne Zaman Başlıyor

Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

Yeni Dizi Hayatımın Aşkı Dizisi Oyuncuları Kimlerdir ? Saat Kaçta Başlıyor,Ne Zaman Başlıyor

Hande Doğandemir ( Hande ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik )

Hayatımın Aşkı, Ne Zaman Başlıyor, Saat Kaçta, Hangi Kanalda, Hayatımın Aşkı Ne Zaman, Hayatımın Aşkı Saat Kaçta, Hayatımın Aşkı Oyuncuları, Hayatımın Aşkı Kanal D,Hayatımın Aşkı Kim Oynuyor,Hayatımın Aşkı Ne Zaman
Etiket