2017 Yılbaşı İkramiyesi Ne Kadar? Yeni Yıl Milli Piyango Ne Kadar?

2017 Yılbaşı İkramiyesi Ne Kadar? Yeni Yıl Milli Piyango Ne Kadar?


Yeni yıla yaklaşmamız ile birlikte tüm Türkiye'de yeni yıl ikramiyesinin ne kadar olacağı yani milli piyango yılbaşı çekilişinin tutarını merak ediyor.

Milli piyango idaresnin yaptığı açıklamaya göre büyük ikramiyenin tam tamına 60 Milyon TL olacağı belirlendir. Yani eski deyimle 60 trilyon gibi büyük bir miktar.

Heyecanlar şimdiden birikmeye başlandı, 60 milyonu tek başına kazanan veya birden fazla kazananın olması durumda müthiş bir miktar paranın sahibi bulmasını bekleyeceğiz.

Milli Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişi için 60 milyon lira olarak belirlediği büyük ikramiye, talihli adaylarının hayallerini süslüyor..


2017 yılbaşı ikramiyesi ne kadarmilli piyango biletleri ne kadarmilli piyango çeyrek,yarım ve tam bilet fiyatlarımilli ikramiye ne kadar olacakkaç milyon tl ikramiye tutarıikramiye tutarı kaç milyon tl
milli piyango yılbaşı biletleri ne zaman satışa çıkacakmilli piyango yılbaşı 2017yılbaşı ikramiyesi 20172016 yılbaşı çekilişimilli piyango ne kadarmilli piyango 2017 ikramiyemilli piyango haram mımilli piyango bilet fiyatları


Bu yazı 
http://sosyality.blogspot.com/2016/11/2017-yilbasi-ikramiyesi-ne-kadar.html 
yukarıdaki adresten çalınmıştır.
Etiket