GTA 5 Bölüm 4 Franklin & Lester Görevleri

GTA 5 Bölüm 3 Franklin & Lester Görevleri 

GTA 5 BÖLÜM 3 FRANKLİN GÖREVLERİ

Merhaba arkadaşlar "Özgür Oynuyor" Youtube kanalına hoşgeldiniz. Sizlerle daha keyifli videolarda görüşmek için kanalıma abone olmayı UNUTMAYIN!

GTA 5 Görevler Bölüm 4'e hoşgeldiniz. Bu bölümde Franklin'in Lester ile birlikte olan görevlerini yaptık arkadaşlar. Oyunumuz yaklaşık olarak %65 seviyelerinde tamamlanmıştır.

Özgür Oynuyor Youtube Kanalı Tıkla Abone Ol!

Bu bölümde ilk olarak Franklin ile birlikte L noktasına gidip birinci görevimizi aldık. Bu görevde 3 bölümden oluşan bölümleri tamamladık. İlk olarak benzin deposundaki telefondan "Plajdaki Fitness Eğitmenini Öldür" talimatını aldık ve öldürdük. Daha sonra plaja inerek bir jetski ile yatta kaçamak yapan birini daha etkisiz hale getirdik. Oradan da bir bina üzerinde asılı olan asansörü devirdik, daha sonra bir motorlu birisini etkisiz hale getirip "The Multi Target Assassination" Görevini bitirmiş olduk.
The Multi Target Assassination
The Multi Target Assassination

İkinci görevimizde kötü bir semte giderek hayat kadınını ve onu arabasına alan şöförü öldürdüp daha sonra o bölgeden uzaklaşarak Lester'ı aradık ve "The Vice Assassination" Görevinide bitirmiş olduk.

The Vice Assassination
The Multi Target Assassination

Üçüncü ve son görevimizide L noktasına giderek yine bir telefon kulübesinden aldık burada bizlere bir otobüse binmemiz gerektini söyledi ve terminale giderek otobüsün şoförü olduk.Daha sonra birden fazla durakta gezerek öldürmemiz gereken adama ulaşıp onu da etkisiz hale getirdik. Ve bölgeden uzaklaşarak "The Bus Assassination" Görevinide tamamlamış olduk.

The Bus Assassination
The Bus Assassination

02:18 The Multi Target Assassination Görevi
17:03 The Vice Assassination Görevi
22:26 The Bus Assassination Görevi skowza,gta 5 new cars,gta 5 viet mod,iballisticsquid,emre bozkurt,gta 5 malaysia,gta 5 16 mb,aaateecee,türkpro,gta 5 türkpro,türk pro gta,gezen oyuncu gta 5 gerçek hayat,gereksiz oda gta 5,gta 5 çalışmayı durdurdu hatası çözümü,gta 5 ekip
Etiket