14 Mayıs Anneler Günü Mesajları 2017

14 Mayıs Anneler Günü Mesajları 2017

Anneler Günü Sözler

Merhaba "Sosyality" okurlaru yazımızda sizlere 14 Mayıs Anneler Günü için birbirinden güzel sözleri ve mesajları paylaşacağız umarım beğenirsiniz. Bir hediye alamasanız da annenize bu güzel mesajları bir not kağıdına yada Whatsapp'tan atarak onları mutlu edebilirsiniz.

Anneler Günü Duygusal Mesajlar

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.

 Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

 Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

 Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

 Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun.

 Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.


Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

 Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

anneler günü sözleri kısa,anneye güzel sözler uzun,anneler günü sözleri duygusal,annelere en guzel duygulu güzel sözler,anneler gününe özel anlamlı sözler,anneler günü mektubu,anne mesajları komik,anneye güzel özlü sözler,anneye güzel sözler uzun,annelere en guzel duygulu güzel sözler,anneler günü sözleri kısa,anneler günü sözleri duygusal,anneye söylenecek güzel sözler,anneler doğum günü mesajı,,anneler günü mektubu,anneler günü ne zaman kutlanır,anneler günü ne zaman 2017,anneler günü hediyeleri,anneler günü şiirleri,babalar gunu,anneler günü hediyesi ucuz,anneler günü tarihi,anneler günü ne zaman 2017

Etiket