Blogger Hit Arttırma, Ziyaretçi Arttırma Yöntemleri,Organik Hit Arttırma

Blogger Hit Arttırma, Ziyaretçi Arttırma Yöntemleri

Blogger nasıl hit attırırım?Blogger da hit arttırma,blogspot hit yükseltme,web siteye ziyaretçi çekme,web site hit yükseltme,güncel siteye hit gelmiyor,blogspot hit arttırma,wordpress hit botu,wordpre hit arttırma yöntemleri, tüm bu konular www.sosyality.blogspot.com'da

Son zamanlarda blogger web site açarak çeşitli alanlarla bir çok site gündemde. Bu web blogları aklınıza gelebilecek her konuda içerik üretmektedir. Gerek giyim,trend elbiseler,moda,sağık,dizi,yarışma programları,survivor,fotoğraf blogları, spor haberleri,magazin haberleri gibi bir çok alanda bloglar mevcut.


blog takipçi sayısı arttırma,site hit arttırma hilesi,blogger sayfa görüntüleme sayacı,blog takip et butonu ekleme,blog görüntülenme sayısı arttırma,site hit arttırma siteleri,blogger rss ekleme,hit arttırma botu,hit arttırma programı 2016,siteye hit çekme programı,site hit arttırma programı indir,organik hit arttırma,hit arttırma yolları,organik hit siteleri,site hit arttırma yöntemleri

İyi Bir Blog Sahibi Olmak İçin ;

Öncelikle iyi bir blogunuzun olması için kesinlikle alıntı içeriklerden uzak durmak gerekiyor. Diğer bir tabirle çalıntı içeriklerle web siteniz yada blogunuz herhangi bir konuma gelemez. Bu tür bloglar "Google,Yandex,Bing ve Yahoo" gibi arama motorları tarafından spam site olarak nitelendirilir.

Gelin birlikte "Wordpress,Blogger Ve Web Site İçin Hit Arttırma Yöntemleri"ne birlikte bakalım. Tüm bu yöntemleri Aşağıda sizler için madde madde yazdık. İyi Okurlar. 


Özgün İçerik; 
Başlığımızdan da belli olduğu gibi "Özgün İçerik" web siteniz yada blogunuz için oldukça önemlidir. Herhangi bir web sitesinden yada blogtan kopyala-yapıştır sistemiyle alınan içerikler özgün içerikler olmayıp aynı zamanda web sitenizin yada blogunuzun kalitesini düşürmekte ve arama motorları tarafından spam olarak kategori edilmektedir. Blogunuzu gireceğiniz her bir özgün içerik yep yeni ziyaretçi demektir.


Makale ;
Makale yazmak blogunuz ve web siteniz açısından oldukça faydalıdır. Makaleler blogunuz açısından güncel tutmak ve son zamanlarda bahsedilen konular hakkında oldukça rahatlık sağlamaktadır. Blogunuza günde veya haftada gireceğiniz 5-10 adet makale büyük fayda sağlayacak ve böylelikle makaleler sayesinde sitenize çok sayıda yeni ziyaretçi davet etmiş olacaksınız.

Resim & Fotoğraf;
Resimler ve fotoğraflar bloglar ve siteler için oldukça önemlidir. Fotoğraflar sayesinde yada resimler sayesinde sitenize çok sayıda ziyaretçi çekebilirsiniz. İnternet kullanıcıları bir web siteye giriş yaparken %80 oranda görsel içeriğe bakarak giriyor. Bu da web siteleri açısından resimlerin ve fotoğrafların oldukça önemli olduğunu gösteriyor. Sizlerle yayınlarınıza en az 2 adet fotoğraf veya resim eklemeniz durumunda blogunuza daha fazla fayda sağlamış olacaksınız.

Giriş & Gelişme ve Sonuç ;


Blogunuza yazdığınız yazıların ve makalelerin çok karmaşık olması ziyaretçilerin tekrar sitenizi ziyaret etme olasılığını düşürecektir.  Yazılarınızın özgünlüğü ve sadeliğinin yanı sıra "giriş,gelişme ve sonuç" kısımlarının olması okurlar açısından pozitif geri dönüşümdür. Ziyaretçi karmaşık bir makale yada yazıyla karşılaştığı zaman aradığı cevabı bulamadığı zaman sitenizi bir daha ziyaret etmek istemez. Böylelikle ziyaretçi kaybına uğrarsınız. Fakat giriş,gelişme ve sonuç şeklinde yazılan içeriklerin bloglarda ve web sitelerinde hit arttırdığınız %96'lık bir oranla görmekteyiz.

Güncellik ;

Güncellik siteler açısından çok fazla öneme sahiptir. Güncel olmayan bir web site güncel olan bir siteye göre daha düşük ziyaretçiye sahiptir. Blogunuzu güncel tutmanız(düzenli içerk) organik hit arttırma açısından oldukça yararlı olacaktır. Blogunuza yada sitenize günlük yada haftalık olarak belirlenen sayıda içerik girilmesi ve güncel konu olması hit arttırımında yarar sağlayacaktır. Sitenize güncel konular hakkında güncel içerikler,güncel bilgiler paylaşmanız sonrasında web sitenizin ne kadar kısa sürede hit kazandığını göreceksiniz. 

Aklınıza takılan ve yardım almak istediğiniz bir konu var ise "Yorum Yap" kısmında bunu gerçekleştirebilirsiniz. 

Etiket