Assassin’s Creed Origins için çıkış tarihi sızdı

Assassin’s Creed Origins için çıkış tarihi sızdı

Assassin’s Creed Origins için çıkış tarihi sızdı

Assassin’s Creed Origins çıkış tarihi,Assassin’s Creed Origins fiyatı,Assassin’s Creed Origins satış fiyatı,Assassin’s Creed Origins ne zaman çıkıyor? Assassin’s Creed Origins hangi tarihte çıkıyor? Assassin’s Creed Origins hangi yıl çıkıcak? Assassin’s Creed Origins satış fiyatı,Assassin’s Creed Origins kaç dolar,Assassin’s Creed Origins kaç euro

Ubisoft’un oldukça uzun soluklu suikast ve aksiyon odaklı oyun serisinin en son bölümü olması beklenen Assassin’s Creed Origins için çıkış tarihi sızdırıldı gibi. Henüz bir resmi açıklama yapılmaz iken belirtilen tarihin kim ve kimler tarafından ortaya atıldığı bilinmiyor.


Sızıntı, ünlü portal Reddit’ten geldi. Platform üstünden yayınlanan gönderide Game Informer dergisinde kapak olacak olan oyunla ilgili birkaç fotoğraf paylaşıldı. Sızıntı ayrıca oyunun isminin Assassin’s Creed Origins olacağını doğrulamakla kalmadı. Aynı zamanda eski Mısır’da geçecek olan oyunun 27 Ekim 2017′de çıkacağını gösterdi.Assassin’s Creed Origins Ne Kadar? Kaç Para? Satış Fiyatı

Assassin's Creed Origins Satış Fiyatı

Resimlerde sayesinde oyunun global fiyatı da belli oldu. Oyunun standart sürümü 59,99 Dolar, Deluxe sürümü 69,99 Dolar ve Deluxe sürümü ile sezon biletinin birleştirildiği Altın sürümü ise 99,99 Dolar olarak görüntülendi. Tüm bunları kapsayan Çelik kutulu sürümün fiyatı ise 109.99 Dolar olarak belirlenmiş. Bu fiyatlardan sonra, oyunun ülkemizdeki fiyatlarını tahmin etmeniz, sanırız zor olmayacaktır.

Ayrıca sızıntıda oyunun yeni bir dövüş sistemine geçeceği ve yeni bir yapay zeka kullanacağı da ortaya çıktı. Ancak çok oyunculu mod ile ilgili bir bilgi yer almadı. Oyunla ilgili daha fazla resmi bilginin E3 2017‘de paylaşılması bekleniyor.


Yorum Gönder

0 Yorumlar