Dolunay Deniz Kimdir? Hakan Kurtaş Kimdir? Nereli,Kaç Yaşında?

Dolunay Deniz Kimdir? Hakan Kurtaş Kimdir? Nereli,Kaç Yaşında?

Dolunay Deniz Kimdir ? Dolunay Deniz Gerçek Adı ? Dolunay Deniz gerçek ismi hangi dizilerde oynadı, Dolunay Deniz karakteri gerçek adı,Hakan Kurtaş kimdir ,Hakan Kurtaş biyografisi nereli,Hakan Kurtaş kaç yaşında,Hakan Kurtaş Sevgilisi

Hakan Kurtaş Dolunay Deniz Kimdir?

Dolunay Deniz Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Startv'nin yeni dizilerinden biri ve geniş bir kadroya sahip olan dizi de Deniz karakterini Hakan Kurtaş canlandırmaktadır. Deniz dizide kendi halinde naif bir adamdır.
Hakan Kurtaş Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında?
Hakan Kurtaş 7 Eylül 1988 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Hakan Kurtaş Lise hayatını Bursa Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Genç oyuncu ilk olarak 2011 yılında "Bir Çocuk Sevdim" adlı dizide oynamış ve kariyerine bu diziyle başlamıştır. Hakan Kurtaş yine 2011 yılında "Vucüt" adlı sinema filminde rol almıştır.
Hakan Kurtaş 1.82cm boyunda olup göz rengi kahverengidir. Öte yandan Hakan Kurtaş aşağıdaki dizi ve filmlerde rol almıştır.

Hakan Kurtaş  Oynadığı Diziler Ve Filmler ;

- Dolunay 
- Saruhan
- 91.1
- A.Ş.K
- Bir Çocuk Sevdim
- Vücut

Hakan Kurtas Fotoğraflari >

hakan kurtaş dizileri,hakan kurtaş ezel,hakan kurtaş ve sevgilisi,hakan kurtaş filinta,hakan kurtaş abdülhamit,hakan kurtaş şükran ovalı,hakan kurtaş filmleri,hakan kurtaş kimdir
Etiket