Dolunay Fatoş Kimdir? Öznur Serçeler Kimdir?Nereli,Kaç Yaşında?

Dolunay Fatoş Kimdir ? Dolunay Fatoş Gerçek Adı ? Dolunay Fatoş gerçek ismi hangi dizilerde oynadı, Dolunay Fatoş karakteri gerçek adı,Öznur Serçeler kimdir ,Öznur Serçeler biyografisi nereli,Öznur Serçeler kaç yaşında,Öznur Serçeler fotoğrafları,Öznur Serçeler resimleri,Öznur Serçeler dizileri,Öznur Serçeler,Kimdir, Öznur Serçeler, Öznur Serçeler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Gerçek Adı, Dolunay Fatoş, Dolunay, Fatoş Kimdir,  ile ilgili tüm detaylar yazımızda.

Dolunay Fatoş Kimdir-Öznur Serçeler Kimdir? Nereli?
öznur serçeler instagram,öznur serçeler vikipedi,öznur serçeler oynadığı diziler,öznur serçeler boyu,öznur serçeler sevgilisi,öznur serçeler filmleri,öznur serçeler oynadığı filmler,öznur serçeler emret komutanım


Dolunay Fatoş Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Startv'nin yeni dizilerinden biri ve geniş bir kadroya sahip olan dizi de Fatoş karakterini Öznur Serçeler canlandırmaktadır. Fatoş dizide kendi halinde tatlı bir kızdır.

Öznur Serçeler Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında?

   Öznur Serçeler 1987 yılında kayseride dünyaya gözünü açmıştır.Liseye kadar Kayseri'de okuyan Öznur Serçeler daha sonra üniversiteye"Mersin Üniversitesi"nde başlamış daha sonra buradan da "Bilkent Üniversitesi"ne geçiş yaparak öğrenim hayatını burada bitirmiştir.

Dizi ve sinema oyunculuğunun yanı sıra, sanatlada ön plana çıkan başarılı oyuncu bir konserde de kendine yer bulmuştur.İşte Öznur Serçeler hakkında daha ince detaylar.

Öznur Serçeler 1.72 cm boyunda ve 56 kilogramdır. Göz rengi ise mavidir. Şuanda adı duyulmuş yada erkanlara yansımız veyahut sosyal medya hesaplarından birlikte paylaşım yaptığı bir sevgilisi yoktur.

Dolunay Fatoş Kimdir?

Öznur Serçeler Oynadığı Diziler;

- Hayat Devam Ediyor
- Emret Komutanım
- Boynu Bükükler
- Muhteşem Yüzyıl Kösem

Öznur Serçeler Rol Aldığı Programlar;

- Komedi Türkiye

Öznür Serçeler Rol Aldığı Sinema Filmleri;

- Karışık Kaset
- Her Şey Aşktan
- Deccal
- Hayati Tehlike

Öznur Serçeler Fotoğrafları >

Etiket