Makyaj,Ruj Oje Orucu Bozar Mı? Nihat Hatipoğlu Program

Makyaj,Ruj Oje Orucu Bozar Mı? Nihat Hatipoğlu Program


ATV ekranlarında Ramazan ayı boyunca ekranlara gelen Nihat Hatiopoğlu'na her yıl olduğu gibi bu sene de ilginç sorular gelmeye devam ediyor. Canlı olarak yayınlanan program sırasında izleyiciler, Nihat Hatipoğlu'na akıllarındaki soruları soruyorlar. Bu anlarda bazı sorular yine şaşırtmaya devam ediyor.

MAKYAJ YAPMAK, RUJ SÜRMEK ORUCU BOZAR MI? 


Nihat Hatipoğlu'na genç bir kadın makyajlı halde abdest alınıp alınamayacğını sordu. Nihat Hatipoğlu'nun bu soruya cevabı şöyle oldu: "Abdest alırken makyajı silmek lazım. Abdest suyunun her taraf iyi ulaşması lazım. Bu bir engelse abdesti makyaja kurban etmeyelim. Makyajı abdeste kurban edelim. Allahın huzuruna daha temiz gidelim."Cevap :
Genç bir kadın Hatipoğlu'na 'Oruçluyken botoks yaptırılır mı?' diye sordu. Hatipoğlu bu soruyu şöyle yanıtladı: Botoksu neden ramazana bırakıyorlar? Ramazan ibadet ayıdır, bu işlerle meşgul olmamaları gerekir. Tıbbi bir gereksinim haline gelen bir estetik varsa bu kişiyi rahatsız ediyorsa, problem düşünülebilir. Ama durup dururken botoks yaptıran kişilerinin halini görebiliyoruz, televizyonlarda. Allah insana bir yüz vermiş, botoks yapanların hepsi birbirine benziyor. İllaki yapacağım diyorsa iftardan sonra yaptırması daha doğrudur. Sonuçta vücuda iğne giriyor; kişinin tansiyonu düşebilir, şekeri düşebilir.fondoten orucu bozar mı,makyaj orucu bozar mı nihat hatipoğlu,makyaj orucu bozar mı diyanet,oruçluyken makyaj yapılırmı diyanet,ruj orucu bozarmi,göz kalemi orucu bozar mı,parfum orucu bozarmi,makyaj yapmak orucu bozar mı diyanet,ruj orucu bozar mı nihat hatipoğlu,ruj surmek orucu bozarmi nihat hatipoglu,dudak kremi orucu bozar mı diyanet,dudak kalemi orucu bozar mı,parfüm orucu bozar mı,makyaj orucu bozar mı nihat hatipoğlu,sac boyasi orucu bozarmi,fondoten orucu bozar mı
Etiket