Çocuklar Duymasın Çok Yakında Kanal D'de Başlıyor

Çocuklar Duymasın Çok Yakında Kanal D'de Başlıyor

Çocukluğumuzun ve bir çok kişininde bildiği o muhteşem dizi "Çocuklar Duymasın" tekrardan tv ekranlarına hem yeni kadroyla hemde özlenen bir kadroyla geri geliyor. Çocuklar Duymasın'da yakından tanıdığımız Meltem(Pınar Altuğ) ve Taş Fırın Haluk(Tamer Karadağlı) tabiki de dizide baş rolleri paylaşıyor. Peki Çocuklar Duymasın hangi kanal da başlayacak. Çocuklar Duymasın yepyeni bir ekiple tekrardan Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Dizinin hangi saatte ve hangi günde olacağına dair henüz bir bilgi yok. Bilgiler paylaşıldıkça web sitemizde bu bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Çocuklar Duymasın Yeni Dizi Kanal D
Çocuklar Duymasın Yeni Dizi Kanal D

Ekranların en uzun soluklu, fenomen dizilerinden Çocuklar Duymasın Türkiye’nin kanalı Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.
Çocuklar Duymasın heyecan ve merakla beklenen yeni bölümleriyle Kanal D'de başlıyor! Yaz aylarında ekrana gelmeye başlayacak olan Çocuklar Duymasın yine 7’den 77’ye herkesi ekrana kilitleyecek.
Meltem karakteri ile gönüllerde haklı yerini alan Pınar Altuğ, “Taş Fırın” lakabını literatüre ekleten Tamer Karadağlı ve özlenen kadrosu yeni bölümleri ile Kanal D’de olacak.
Türk aile komedi dizilerinin en önemlilerinden; Çocuklar Duymasın, Birol Güven imzası ile yakında Kanal D’de!

Etiket