Fernando Muslera Gidiyor Mu? Muslera Ayrılıyor Mu?

Fernando Muslera Gidiyor Mu? Muslera Ayrılıyor Mu?


muslera gidiyor mu son dakika,muslera gidiyor mu 2017,muslera gitti mi,muslera galatasaray'a ne zaman geldi,muslera galatasaray'da,muslera hangi takıma gitti,muslera sakatlandı mı,muslera transfer haberleri

Galatasaray'da yıldızlar bir bir gidiyor mu? Yıllardır Galatasaray'ın kalesini koruyan profesyonel futbolcu kaleci "Muslera" Galatasaray'dan ayrılıyor mu? Basında yer alan habere göre Muslera yönetimle oturduğu masada ücret konusunda anlaşamadığı ve Muslera'nın İngiltere ekipleriyle görüştüğü yazılmıştır. Bu tür söylemlerin ve haberlerin yanı sıra Muslera ve Galatasaray cephesinden herhangi bir açıklama gelmedi.

Fernando Muslera Gidiyor Mu? Sondakika Haberleri

fernando muslera hayatı,fernando muslera norma muslera,fernando muslera hugo muslera,fernando muslera eşi,muslera nereli,muslera transfermarkt,muslera vikipedi,muslera karısı

Tüm bu haberlerin yanlış bir duyum olduğunu ve Muslera ile Galatasaray'ın anlaştığı ve hatta sözleşme yenileyeceklerini Aspor'dan öğrenmiş olduk.

Tüm bu Muslera Galatasaray'dan ayrılıyor mu sorusunun cevabı, HAYIR Muslera Galatasaray'da futbol hayatına devam ediyor.
Etiket