Gülse Birsel Yeni Dizisi, Gülse Birsel Tekrar Ekranlara Dönüyor

Gülse Birsel Yeni Dizisi, Gülse Birsel Tekrar Ekranlara Dönüyor

gülse birsel yazısı,gülse birsel eşi,gülse birsel nilhan osmanoğlu,gülse birsel murat birsel boşandı,gülse birsel dizileri,gülse birsel twitter,gülse birsel çocuğugülse birsel instagram,gülse birsel,gülse birsel yeni dizisi,gülse birsel hangi dizide oynayacak,gülse birsel yeni filmi,gülse birsel yeni dizisi ne zaman başlıyor,gülse birsel tekrar ekranlara  mı dönüyor,gülse birsel yeni dizisi oyuncu kadrosu ve detayları yazımızda.


Avrupa Yakası'ndan tanıdığımız güzel oyuncu "Gülse Birsel" yepyeni bir projeyle tekrardan ekranlara dönüyor. Aldığımız duyumlara göre yeni bir diziyle tekrardan televizyonlara dönecek olan güzel oyuncu Gülse, ekip arkaşlarıyla da oldukça dikkat çekti. Sempatik ve güzel oyuncu yaz aylarının sonlarında çekime başladıkları proje için herhangi bir detay vermez iken "Yazın Çekiyoruz Kışın İzlersiniz" gibi ufak bir espriyle de projeden ufak ufak detaylar verdi. Gelin hep birlikte "Gülse Birsel Kimdir" nereli ve kaç yaşında bunları öğrenelim..

gülse birsel yazısı,gülse birsel eşi,gülse birsel nilhan osmanoğlu,gülse birsel murat birsel boşandı,gülse birsel dizileri,gülse birsel twitter,gülse birsel çocuğugülse birsel instagram,gülse birsel,gülse birsel yeni dizisi,gülse birsel hangi dizide oynayacak,gülse birsel yeni filmi,gülse birsel yeni dizisi ne zaman başlıyor,gülse birsel tekrar ekranlara  mı dönüyor,gülse birsel yeni dizisi oyuncu kadrosu
Gülse Birsel Yeni Dizisi Ne, Nerede Çekiliyor,Kimler Oynuyor


Gülse Birsel Kimdir? 

Gülse Birsel, 11 Mart 1971'de Gültekin ve Semiha Şener ailesinin üçüncü çocuğu olarak İstanbul'da doğmuştur. Gülse, Ortaöğrenimini Beyoğlu Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra Lise son sınıfa kadar meslek olarak oyunculuğu seçmeyi düşünmüştü,Ancak ailesinin karşı çıkmasıyla birlikte Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde eğitim almıştır. Daha sonra hayalinden vazgeçmeyen Gülse Birsel 1994 ve 1996 yıllarında Columbia Üniversitesi'nde sinema yüksek lisansı yapmıştır.

Gülse Birsel'in Yeni Dizisi Ve Filminin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yorum Gönder

0 Yorumlar