İsimsizler Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

İsimsizler Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?


İsimsizler yeni sezon ne zaman başlayacak,İsimsizler dizisi yeni sezon ne zaman,İsimsizler dizisi 14.bölüm,İsimsizler dizisi 2017 yeni sezon başlama tarihi,kanal d İsimsizler dizisi yeni sezon ne zaman, isimsizler 14.bölüm fragmanı gibi detayların hepsi yazımızda.

İsimsizler 13.Bölümde Neler Oldu,Neler Yaşandı? 13.Bölüm Özeti

İsimsizler sezon finali bölümüyle yayında! Kaymakam Fatih ve ekibini büyük bir tehlike bekliyor! Örgüt içinde görev yapan Afran'ın ise gerçek kimliği ortaya çıkıyor!
İsimsizler 13.Bölüm'de; Fuat'ın itiraflarıyla birlikte hizmetin içindeki yapılanmayı çözen Fatih ve Dayı, onları köşeye sıkıştırmak için Fuat'ı da alıp Ankara'ya gitmeye karar veriyor. Savcı Zeki ise bu duruma engel olmak için bütün adamlarını devreye sokuyor ve Fatih'in de içinde bulunduğu helikopterin düşmesine sebep oluyor. Düşen helikopterle birlikte ölümle burun buruna gelen Dayı ve Fatih ne yapacak? 
İsimsizler Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?


Öte yandan Fatih'in ekibinden başta Olcay olmak üzere herkes tek tek kaçırılıyor. Kimler tarafından kaçırıldığı belli olmayan bu olaylar herkesin kafasını karıştırıyor. Başkan'ın ani ölümü herkesi büyük bir şaşkınlık ve üzüntüye uğratıyor. Onun ölüm haberi üzerine Afran, tüm elde ettiği bilgilerle birlikte hainlerin arasından kaçmaya çalışıyor. Ancak Gözcü, onun örgüt içinde yıllardır aranan hain olduğunu öğreniyor. Afran, tam ifşa olacakken Berfin'den gelen hamle tüm dengeleri değiştiriyor..

İsimsizler dizisi yeni sezonu Eylül 2017 ayında yapmayı planlıyor, şimdiye kadar herhangi bir bilgi arasında final yapacağına dair bir söylem yok. İsimsizler dizisi yeni bölümleriyle Eylül'de Kanal D'de.
Etiket