Evleneceksen Gel Solmaz,Kaan ve Nurullah'ın Yeni Dizisi

Evleneceksen Gel Solmaz,Kaan ve Nurullah'ın Yeni Dizisi

cennet mahallesi solmaz ne zaman,solmaz kaan evlendi,cennet mahallesi ne zaman başlayacak 2017,cennet mahallesi ne zaman başlıyor,yeni cennet mahallesi fragman,solmaz kaan cennet mahallesi ne zaman,cennet mahallesi yeni oyuncuları,cennet mahallesi 2017 hangi kanalda

      Evleneceksen Gel ile ünlenen ve sevilen ekran yüzü olan "Solmaz Çiros" yepyeni bir diziyle ekranlara oyunculukla devam edecek. Çekilecek olan dizide gelin adayı Solmaz'ın yanı sıra damat adaylarından Kaan'ında dizide yer alacağı belirtiliyor.  İkilinin bu dizisi Tv8 ekranlarında yer alacak.

Evleneceksen programında sık sık oryantel dansıyla, göbek dansıyla seyirciyi kendine hayran bıraktıran Solmaz artık televizyon ekranlarında karşımıza oyuncu olarak çıkacak.  Diziyle ilgili ayrıntılar internet sitelerinde düşürken kısa kısa bilgiler veriliyor. Dizinin isminin "Cennet Mahallesi" olacağı söylenirken Solmaz'ın bu dizide başrol olması bekleniyor.

solmaz dans yeni,seda sayan solmaz bugün,solmaz son bölüm,seda sayan solmaz nurullah,seda sayan solmaz kimdir,solmaz soyadı,solmaz dans tulumba,evleneceksen gel solmaz instagram,  cennet mahallesi solmaz ne zaman,solmaz kaan evlendi,cennet mahallesi ne zaman başlayacak 2017,cennet mahallesi ne zaman başlıyor,yeni cennet mahallesi fragman,solmaz kaan cennet mahallesi ne zaman,cennet mahallesi yeni oyuncuları,cennet mahallesi 2017 hangi kanalda
Solmaz Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Öte yandan Tv8 ekranlarında ağustos aylarında yayınlanmaya başlanacak olan dizinin "Aşk-ı Roman"ın da bölümlerinin çekilmeye başlandığı ifade ediliyor.

Dizide sürpriz oyuncu

Ayrıca dizide bir diğer süpriz isimde Emrah'ın oğlu Tayfun'da yer alacak. 

Solmaz Çiros ve Kaan Güvenilir'in başrollerini paylaştığı dizi Global Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizi Ağustos'ta Tv8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanacak. 
Dizinin bir diğer haberinide Seda Sayan'ın twitter adresinden yaptığı paylaşımlada öğrenmiştik. 

Çok eğleneceğiniz, eski mahalle sıcaklığını hissedeceğiniz yepyeni projemiz "Aşk-ı Roman" ağustos sonundan itibaren haftaiçi her gün tv8 ekranlarında yer alacak! ifadelerine yer verdi.
Etiket