Seven Ne Yapmaz Dizi Oyuncuları Kim, Konusu Nedir?, Nerede Çekiliyor?

Seven Ne Yapmaz Dizi Oyuncuları Kim, Konusu Nedir?, Nerede Çekiliyor?

seven ne yapmaz dizisi,seven ne yapmaz kimler oynuyor,seven ne yapmaz oyuncuları kimler,seven ne yapmaz ne zaman başlıyor,seven ne yapmaz yusuf çim,seven ne yapmaz seren şirince,seven ne yapmaz konusu ne,seven ne yapmaz nerede çekiliyor,seven ne yapmaz saat kaçta başlıyor,seven ne yapmaz birinci bölüm fragmanı

Atv'den bomba bir dizi daha geliyor, 1. bölüm fragmanı yayınlanan dizinin ismi "Seven Ne Yapmaz" dizinin yönetmenliğini Yüksek Sosyet,Kertenkele ve Kiralık Aşk gibi dizilerden tanıdığımız Metin Balekoğlu yapıyor. Yeni dizi Seven Ne Yapmazın senaryosunu "Bazı Filmler Yazı Grubu" kaleme alıyor. 

Seven Ne Yapmaz dizisinin başrollerinde çok yakından tanıdığımız  ve severek izlediğimiz iki oyuncu paylaşıyor. Çilek Kokusu'ndan tanıdığımız Yusuf Çim ile İlişki Durumu : Karışık'ta yıldızı parlayan Seren Şirince yer alıyor. 

Seven Ne Yapmaz Dizisi Konusu, Kimler Oynuyor

Yusuf Çim yine çilek kokusundaki benzer bir rolde karşımıza çıkacak, Zengin bir ailenin şımarık ve eğlenmeyi seven Ozan'ı karakterini canlandıracak.  Öte yandan güzel oyuncu Seren Şirince ise dizide, küçük bir köyde annesiz ve babasız bir şekilde hayatını sürdürmeye çalışan köylü kızı Nazlı karakterine can verecek. 

Seven Ne Yapmaz Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yusuf Çim,Ferzan Hekimoğlu, Seren Şirince, Şeyla Halis, Sertan Erkaçan,Ecem Çalık, Serhat Parıl

Seven Ne Yapmaz Dizisinin Konusu Nedir ?

Uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy, Türkiye'nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding'in veliahtıdır. Fakat yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı'yla karşılaşır. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı'nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı'ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı'ya bir anda aşık oluvermiştir. Nazlı da ona... Hayli heyecanlı başlayan tanışmaları giderek eğlenceli bir kovalamacaya dönüşür. Beraber çok güzel zaman geçirirler, ama Ozan'ın aklında elbette Nazlı'yla evlenmek yoktur. Fakat çocukluğundan bu yana Nazlı'yı büyüten Fatma ana ve bölgenin bir numaralı dedikoducusu Hatice bir yanlış anlama sonucu iki aşığı yakalar, Nazlı'yla Ozan'ın hiç zaman kaybetmeden evlenmeleri gerekiyordur. Ozan kendini birdenbire hiç hayal etmediği bir hayatın içinde bulur. Ve birden büyük bir paniğe kapılır. Acaba bu evliliğe hazır mıdır? Ozan ne yapacağını bilemez bir haldeyken İstanbul'dan bir telefon alır, acil geri dönmesi gerekmektedir. Böylece Ozan nikahın olduğu gece Nazlı'yı bırakır ve kimseye söylemeden İstanbul'a döner. Nazlı, Ozan'ın gittiğini fark ettiğinde kahrolur ve çileden çıkar. Bütün köyün gözünde yerin dibine geçmiştir. Bunu Ozan'ın yanına bırakmayacaktır; Ozan'dan intikam almak için soluğu İstanbul'da alır. Fakat hayat her zamanki gibi oyununu oynar. Nazlı'nın alacağı intikam, bilinen yöntemlerden çok farklı olacaktır. Öldü kabul ettiği babası Yaşar ve var olduğunu yeni öğrendiği kardeşi Arzu'nun yardımıyla Ozan'ın hayatına yeniden girer. Üstelik bambaşka şekilde. Ozan işte o andan itibaren kendisini büyük bir oyunun içinde bulacaktır.

Seven Ne Yapmaz Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Dizinin çekimlerine set ekibi ve oyuncular Karabük'ün Safranbolu ilçesindebaşladı. Seven Ne Yapmaz dizisinin bir kaç bölüm burada çekildikten sonra dizinin çekimlerine yine İstanbul'da devam edilecek. 
Etiket