Yeni Dizi Siyah İnci Oyuncu Kadrosu ve Dizinin Konusu Nedir ?

Yeni Dizi Siyah İnci Oyuncu Kadrosu ve Dizinin Konusu Nedir ?

Star Tv'nin yepyeni dizisi "Siyah İnci"nin çekimlerine başlandı. Star Tv'de yayınlanacak olan yeni dizide birbirinden güzel oyuncular rol alıyor. Çok yakından tanıdığımız güzel ve yakışıklı oyuncuların bir arada toplandığı dizinin çekimleri devam ediyor.
Yeni yayın döneminde seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan "Siyah İnci" dizisinin çekimleri neredemi çekilyor? Dizinin çekimleri Çeşme Ildır'da ufak be şirin bir köy'de çekiliyor. Siyah İnci'nin başrollerinde ise birbirinden güzel oyuncular var, kimler mi? 

Siyah İnci dizisinin başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, ve Berk Hakman gibi usta oyuncular var. Heyecanla beklenin dizinin oyuncu kadrosunda yok yok, İşte Siyah İnci dizisinin oyuncu kadrosu
Siyah İnci, Yeni Dizi, Siyah İnci Oyuncuları, Siyah İnci Dizi Konusu, Siyah İnci Hande Erçel, Hande Erçel, Tolgahan Sayışman, Siyah İnci Tolgahan Sayışman,
Siyah İnci Dizi Oyuncuları Kimlerdir?

Siyah İnci Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Tolgahan Sayışman
Hande Erçel
Berk Hakman
Merve Polat
Hüseyin Avni Danyal
Nurseli İdiz 
Burak Altay
Çağla Demir
Yeşim Büber
Melis Sezen
Mehmet Mehmedof

Güzel bir hikayeye sahip olan dizi herkesi etkisi altında bırakacak gibi duruyor, Özellikle Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel ikilisinin başrolde olmasıda bu projeyi oldukça iddalı bir hale getiyor. 

Siyah İnci Dizisinin Konusu Nedir? 

Birbirlerinden asla ayrılmayacaklarına söz veren, Ege'nin Çeşme Ildır'da küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal ve Kenan’ın aşkı, Vural’ın gelmesiyle ve  Hazal ‘ı elde etmek için türlü oyunları arka arkaya yapması tüm dengeleri değiştirecektir. Kasabaya Vural'ın gelmesiyle bilirte iki güzel sevgilinin hayatları darmaduman olacak.


Siyah İnci Dizisi Setten Fotoğrafları


Siyah İnci Hande Erçel

Siyah İnci Tolgahan Sayışman

Siyah İnci Dizisi Fotoğrafları

Siyah İnci Dizisi Nerede Çekiliyor?

Etiket