Tutsak Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Tutsak Oyuncuları

Tutsak Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Tutsak Oyuncuları

Kanal D'nin yepyeni dizisi "Tutsak" çok yakında izleyicilerle buluşacak. Yeni dizide yakından tanıdığımız bir çok oyuncu var.  Yeni dizi Tutsak Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmadan önce edindiğimiz bir kaç bilgiyi sizlerle paylaşmak en doğrusu olacaktır. gelin birlikte Tutsak Dizisi Oyuncularını tanıyalım. Tutsak dizisi oyuncuları gerçekte ve dizideki karakteri kimdir,nereli,kaç yaşındadır gibi soruların cevapları yazımızda...


tutsak dizisi oyuncuları kimlerdir
Tutsak Dizi Oyuncuları Kimlerdir


Tutsak Dizisi Kenan Gürhan Kimdir?

Tutsak Dizisi Pamir Pekin Kimdir,Pamir Pekin Nerelidir?
Pamir Pekin Kimdir?

Gürhan ailesinin büyük oğlu, yakışıklı ve sert Kenan, duygularından kendini arındırmış bir mantık adamıdır. Ailesini ve değer verdiklerini korumak için her şeyi yapmaya hazırdır. Geçmişte kaldığı sanılan sırlar ve günahlar aileyi parçalamak için yeniden karşılarına çıktığında; Kenan ailesini korumakla Elif’e geliştirdiği aşkın arasında kalacaktır. Kenan Gürhan gerçekte kimdir,gerçekteki adı nedir,gerçek hayatta kimdir,nereli,kaç yaşında

Tutsak dizisindeki başrol oynayan ve dizinin ana teması üzerine kurulu olan Kenan Gürhan gerçekte Pamir Pekin'dir. Pamir Pekin Nerelidir? Kaç Yaşında ve bunun gibi soruların cevaplarını hep birlikte görelim.Yakışıklı Oyuncu 1979 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.Eğitimini Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünde gördükten sonra bir süre modellik yaparak reklam filmlerinde oynadı. Pamir daha sonra oyunculuğa ilk adımını 2007'de Komiser Nevzat dizisi ile attı ve sonraki süreçte ise başarılı bir şekilde kariyerine devam etti..

Tutsak Dizisi Elif Ersöz Kimdir?

gülperi özdemir,tutsak dizisi elif ersöz kimdir
Gülperi Özdemir Kimdir?

Gürhan ailesinin konağında çalışmaya başlayan gizemli ve güzel hizmetli Elif; iyi kalpli, ürkek fakat içten içe cesur bir genç kızdır. Hayat Elif’e acı yüzünü göstermiş olsa da içindeki umudu korumayı başarmıştır. En büyük isteği, tek başına ayaklarının üzerinde durup, özgür ve kendine ait bir hayat kurabilmektir. Gürhan ailesinin çevresini saran sır ve entrika ağları Elif’e dolanacak olsa da Elif yeniden tutsak olmamak için mücadele edecektir. 


Elif Ersöz gerçekte kimdir,gerçekteki adı nedir,gerçek hayatta kimdir,nereli,kaç yaşında

Tutsak dizisinde Elif Ersöz ile karşımıza çıkan güzel oyuncu gerçekte Gülperi Özdemir'dir. Gülperi Özdemir oyunculuk hayatına yeni adım atmıştır. Özdemir Tutsak dizisinden önce Türkiye'de bir kaç dizide ve reklam filminde daha rol almıştır. Kara Yazı dizisinin Derya'sı Gülper Özdemir kimdir?
27 yaşında olan genç yıldızın görünen o ki ismini daha fazla duyacağız.Kara Yazı dizisinin Derya'sı Gülper Özdemir kimdir? 1.76 boyunda olan Gülper Özdemir, 1990 İstanbul doğumludur.


Tutsak Dizisi Bahadır Akıncı Kimdir?

bahadır kimdir,caner kimdir,caner şahin kimdir
Caner Şahin Kimdir?
Yakışıklı, cesur, gözü kara bir genç adamdır. Uzun zamandır Gürhan ailesinin şoförlüğünü yapmaktadır. Çok temiz bir kalbi olsa da gözü karalığı, bastıramadığı öfkesiyle birleştiğinde durdurulamaz bir hal alır. Annesinden başka kimsesi yoktur. İçinde bir yerlerde hayatın ona karşı adaletsiz davrandığını düşünmekte ve hak ettiği yerlerde olmadığına inanmaktadır. Çok tutkulu bir yanı vardır. Sevdiği kadın için yapmayacağı şey yoktur.Bahadır Akıncı gerçekte kimdir,gerçekteki adı nedir,gerçek hayatta kimdir,nereli,kaç yaşında

Caner Şahin 1992 yılında Eskişehir'de doğdu.Annesi ve babası emekli öğretmendir ve iki büyük erkek kardeşi vardır.İstanbul Teknik Üniversitesi'ne Makine Mühendisliği bölümü okumaktayken bu bölümü bırakıp İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Tiyatro bölümüne geçmiş ve bu bölümden mezun olmuştur. İlk televizyon deneyimini 2016 yılında Kanal D'de başlayan Babam ve Ailesi dizisindeki Kadir karakteriyle yapmıştır.Bu dizide Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur ve Erdem Akakçe gibi isimler ile birlikte rol almaktadır.

Tutsak Dizisi Sevim Akıncı Kimdir?
Seray Gözler kimdir
Seray Gözler Kimdir?
Konaktaki hizmetlilerin başı. 15 senedir konağı çekip çeviren, yeri geldiğinde sert ama anaçlığını hiçbir zaman kaybetmeyen vicdanlı bir kadın. İşini iyi yapıp Gürhanlar’la mesafeli ve saygılı ilişkisini korumayı başarmış. En büyük zaafı sahip olduğu tek şey olan oğlu Bahadır. Çok sevdiği oğlunu korumak için canını bile düşünmeden verecek bir anne. 

Sevim Akıncı gerçekte kimdir,gerçekteki adı nedir,gerçek hayatta kimdir,nereli,kaç yaşında

Seray Gözler Gerçek adı Seray Gözler Yeniay'dır. 27 Eylül 1961 tarihinde Adana'da dünya ya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra Tiyatro, sinema ve dizi alanına yönelmiş ve başarılı bir oyuncu olmuştur. Şuanda Tutsak dizisinde Sevim Akıncı karakterine can vermektedir.
Etiket