Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Kanal D'nin yeni dizilerinden birisi olan " Ver Elini Aşk" dizisinde hangi oyuncular oynuyor, dizide rol alan oyuncular kimlerdir gibi soruların cevaplarını sizlere ileteceğiz. Ver Elini Aşk dizisinden "Karagül" dizisinden de yakından tanıdığımız güzel bir oyuncumuzda var buyrun hep birlikte bakalım.. Ver  Elini Aşk Kaan kimdir, Ver Elini Aşk Ayperi Kimdir, gerçek adı, Ver Elini Aşk Sue kimdir,gerçek adı. Ver Elini Aşk dizisinde kimler oynuyor,kimdir,gerçek adı nedir,nereli ve bir çok bilgi daha aşağıdaki yazımızdadır.

Ver Elini Aşk Dizisinin Hikayesi ve Konusu Nedir ?

Ver Elini Aşk Dizi Oyuncuları

Ver Elini Aşk Dizisi Kaan Tuğlu Kimdir?

Ver Elini Aşk, Dizi Oyuncuları, Ver Elini Aşk Oyuncuları, Ver Elini Aşk Kimler Oynuyor, Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları,
Ver Elini Aşk Kaan Kimdir? Gerçek Adı

Gaziantepli bir ağanın torunu. 30 yaşında. Zeki, serseri, şeytan tüyü sahibi, son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol insanı. 9 aydır hayatının anlamı kapısının önünde bulduğu minik kızı Su. Hayattaki en büyük direnci, dedesinin otoritesine karşı gelmesi. Ne Gaziantep'e dönmek istiyor, ne de dedesinin bulduğu köylü kızıyla evlenmek.Ver Elini Aşk Kaan Tuğlu gerçekte kimdir,Kaan Tuğlu gerçek adı, Ali İl kimdir,Nereli

Ver Elini Aşk dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Kaan Tuğlu gerçekte Ali İl'dir. Ali İl 16 Kasım 1981'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Böyle Bitmesin dizisinde Atilla'yı canlandıran Ali İl 2015 yılının Ocak ayında başlayan Poyraz Karayel dizisinde Sadrettin rolünü canlandırmaktaydı. Ali İl şuanda çekimleri süren ve henüz daha iki bölümü yayınlanan "Ver Elini Aşk" dizisinde Kaan Tuğlu'yu canlandırmaktadır.Ver Elini Aşk Dizisi Ayperi Erdem Kimdir?

Ver Elini Aşk, Dizi Oyuncuları, Ver Elini Aşk Oyuncuları, Ver Elini Aşk Kimler Oynuyor, Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları,
Ver Elini Aşk Ayperi Kimdir? Gerçek Adı

Antep'in bir köyünde yaşayan bir ailenin, iki kızından küçüğü. 22 yaşında. Babası onları terk etmiş. Annesi de kısa bir süre sonra ölmüş. Dedesi, ninesi ve ablasıyla yaşarken, çok sevdiği ablasının evden kaçmasıyla yıkılmış. O despot bir iyilik perisi. Aşırıya kaçan yardım etme arzusu var. Aşırı derecede gelenekçi ve çok becerikli. Herkese yetecek kadar da sevgi dolu bir kalbe sahip ama sinir olduğunun da canına okur.
Ver Elini Aşk Ayperi Erdem gerçekte kimdir,Ayperi Erdem gerçek adı, Sevda Erginci kimdir,Nereli

Ver Elini Aşk dizisinin başrol oyuncularından olan Ayperi Erdem gerçekte "Sevda Erginci"dir. Sevda Erginci'yi "Karagül" dizisinden de tanıyoruz. 3 Ekim 1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu 1,65 boyunda olup 54 kilodur.  Aynı zamanda bir çok dizide görev alan güzel oyuncu Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde de rol sahibi olmuştur. Ver Elini Aşk Dizisi Sue Ellen Kimdir?

Ver Elini Aşk, Dizi Oyuncuları, Ver Elini Aşk Oyuncuları, Ver Elini Aşk Kimler Oynuyor, Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları,
Ver Elini Aşk Sue Ellen Kimdir? Gerçek Adı

Kaan’ın dokuz aylık kızı. Sevimli bir bebek ve babasının göz bebeği. Ağlama krizi tuttuğu zaman onu susturacak iki kişi var. Biri babası Kaan, diğeri bakıcısı Ayperi.
Ver Elini Aşk Sue Ellen gerçekte kimdir,Sue Ellen gerçek adı, Gülsün Sare Fil kimdir,Nereli

Gülsün Sare Fil henüz 1 yaşında bir bebektir. İstanbul doğumlu olan şirin bir çocuktur. Gülsün Sare Fil ilk dizi deneyimini henüz iki bölümü yayınlanan "Ver Elini Aşk" dizisinde yaşıyor.


Ver Elini Aşk dizisinin diğer oyuncuları ise;

Asuman Dabak (Mine), Hakan Pişkin (Fedai), Ceren Koç (Lalin), Büşra Çam (Kiraz), Mesut Yılmaz (Mesut), Gamze Demirbilek (Ayten), Duygu Karaca (Simten), Gökay Müftüoğlu (Oğuz), Burcu Günay (Fulya), Nihal Menzil (Nazmiye), Metin Keçeci (Selo), Toygun Ateş (Asım Dede), Nazan Ayas (Lütfiye)


Etiket