Babamın Günahları Yeni Dizi Başlıyor

Babamın Günahları Yeni Dizi Başlıyor

Diziler, Babamın Günahları, Yeni Dizi Babamın Günahları, Konusu Ne, Ne Zaman Başlıyor, Kimler Oynuyor, Babamın Günahları Oyuncuları, Babamın Günahları ne zaman,Babamın Günahları saat kaçta,Babamın Günahları hangi kanalda,Babamın Günahları startv,Babamın Günahları oyuncu kadrosu,Babamın Günahları izle,Babamın Günahları fragman


Babamın Günahları Tanıtım Fragmanı

Babamın Günahları Yeni Dizi Konusu Nedir ?

Star Tv, yeni yayın döneminde aksiyon örgüsü ile kurgulu derin bir baba-kız hikayesini ekrana getirecek.
Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz - ANS Yapım’ın üstlendiği “Babamın Günahları”, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor…Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alırken, ikiliye Mustaya Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor.
Babamın Günahları Yeni Dizi Tanıtım Fragman

Zeyno’nun yaşaması Ozan’ın ölümsüzlüğüne bağlı
Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır...Kızı Zeyno.
Etiket