Klavye Delikanlıları Selen Kimdir? Gerçek Adı,Kaç Yaşında?

Klavye Delikanlıları Selen Kimdir? Gerçek Adı,Kaç Yaşında?

Klavye Delikanlıları  Selen Kimdir? Klavye Delikanlıları  Selen Gerçek Adı ? Klavye Delikanlıları  Selen ismi hangi dizilerde oynadı, Klavye Delikanlıları  SelenS karakteri gerçek adı,Selen Seyven kimdir ,Selen Seyven biyografisi nereli,Selen Seyven kaç yaşında,selen seyven eşi,selen seyven kimdir,selen seyven annesiselen seyven biyografi,selen seyven evli mi,selen seyven katırcıoğlu,selen seyven dizileriselen seyven instagram gibi bilgilerin hepsi yazımızda..


Klavye Delikanlıları Selen Kimdir?

Sosyal medyadaki yaşamın müptelası. Özenti hayatların hastası. Sevgilisi Kerem ile çocukluktan beri beraber. Ya sevdiği adamı ya da özendiği hayatı tercih edecek.
Kabuğundan sıyrılmak isteyen yeni nesil bir kadın...

Klavye Delikanlıları,Selen, Kimdir, Biyografi, Selen Seyren, Kaç Yaşında, Nereli,Klavye Delikanlıları Selen, Klavye Delikanlıları Selen Kimdir,Oyuncular, Hayat Hikayesi,
Klavye Delikanlıları Selen Kimdir?

Selen Seyren Kimdir? Kaç Yaşında? Biyografisi

Selen Seyven Katırcıoğlu 2 Nisan 1986'da Ankara'da, dünyaya gelmiştir. Ankara Yahya Kemal Beyatlı Lisesinden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü okudu. Selen Seyven Genco dizisiyle tanınmaya başladı. Şu anda ise Klavye Delikanlılarında sosyal medya yaşamının müptelası ve özentisi olan Selen karakteri canlandırmaktır.


Oynadığı Filmler;
Janjan/2006/Güzel Alaz
Kapalıçarşı/2010/Yasemin
Abimm/2009/Melek
Aşk Olsun/2015/Ceyda


Oynadığı diziler;
Genco/2007/Pınar
Doludizgin Yıllar/2008/Gülşen
Doktorlar/2010/Arzu Altındağ
Leyla ile Mecnun/2011/Aysel
Avrupa Avrupa/2011/Gül
Kocamın Ailesi/2014/Yonca
O Hayat Benim/2016/Reyhan

Yorum Gönder

0 Yorumlar