Meryem 15.Bölüm Fragmanı

Meryem 15.Bölüm Fragmanı

 Kanal D'nin  yeni dizisi Meryem heyecan dolu yeni bölümü ile 8 Kasım'da ekrana gelecek.


Meryem 15. Bölümde Meryem ile Savaş'ın yakınlığından rahatsız olan Oktay, bu ilişkiyi engelleyebilmek için korkunç bir plan yapıyor!

Oktay, Savaş ile Meryem'i ayırabilmek için Selma'nın eski kocası Mahmut'u kullanır. Mahmut,  Savaş'tan intikam almak için gözünü karartır ve onu öldürmeye niyetlenir. Savaş, Meryem, Güçlü ve Gülümser bir aradayken korkunç plan gerçekleşmeye başlar. Mahmut, silahını çeker ve hiç beklenmedik bir anda herkesi büyük bir felaket bekler.

Hastanede acılı bekleyiş devam eder. Hayatını kaybeden kişi Savaş mı olacak? İntikam almak için Mahmut'un peşine düşen Güçlü, duygularına yenilecek mi?

Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de!

Meryem, Diziler, Fragmanlar, Meryem 15 Bölüm, Meryem Fragman, Meryem Yeni Fragman, Meryem Bölümde Neler Olacak,
Meryem 15.Bölüm Fragmanı 


Meryem 15. Bölüm Özeti

Oktay'ı yakalayan Yurdal, elindeki kozu kullanmaya hazırlanıyor; Oktay sırlarının açığa çıkmaması için büyük çaba sarf ediyor! Meryem 15. Bölümüyle 8 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Yurdal, Oktay’ı yakalamıştır. Savcıyı avucuna aldığı için mutludur. Oktay ise sırrını bir kişi daha öğrenmeden kasadan anahtarı almanın peşindedir. Hastanede geçen gergin saatler herkesi darmadağın eder. Meryem kahrolur. Mahmut kaçak durumdadır. Hem konuşmasını engellemek için polisten önce onu bulmak isteyen Oktay ve Ertan’dan hem de polisten kaçmaktadır.

Güçlü de intikam için Mahmut’un peşine düşer. Burcu hem Güçlü’den hem de Oktay’dan önce Mahmut’a ulaşmaya çabalamaktadır.


Etiket