10 Şubat Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

10 Şubat Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı

2018 Survivor 10 Şubat 2018 cumartesi akşamı(bugün) TV8 ekranlarında başladı. Ödül oyununda bu akşam Gönüllüler ve Allstar ödül oyunun da karşı karşıyageldi. Allstar ve Gönüllüler arasında oynanan oyun da ödül ise kişi başı 4 adet yumurta oldu.

Survivor Yumurta Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Gönüllüler ve Allstar'lar da eşleşmeler şöyle oldu,

Allstar'lar; Turabi - Hilmi Cem

Gönüllüler; Hakan - Anıl

Survivor Ödül Oyunu Ney ?

Oyun da ilk 5 sayıya ulaşan takım kazanıyor. Zorlu bir parkurda yarışan yarışmacılar bir kaç engeli geçtikten sonra tekrar puzzle ile karşılaşıyor ve önde bitiren büyük bir avantaj sağlıyor. Puzzle'dan sonra 2 adet seramiği top ile kıran oyuncu yarışmada bir sayı kazanacak.
Survivor, Ödül Oyunu, Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı, Kim Kazandı, Ödül, Survivor Ödül, Allstar, Gönüllüler, survivor ödül oyunu kim kazandı,survivor ödül oyunu
survivor ödül oyunu kim kazandı

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

İlk oyun Turabi ve Anıl arasında gerçekleşti. Anıl önde götürmesine rağmen ilk sayıyı vuruş ustalığı ile Turabi kazandı.

İkinci oyun da ise Hilmi Cem ve Hakan Karşı karşıya geldi. Hakan önde onu başlasa da Hilmi Cem onu yakladı ve puzzle'a birlikte geldiler. İlk olarak bitiren Hakan oldu ve top atarak seramik kırma aşamasına ilk o geldi. Hakan bura da hızını kullanarak iki seramiği kırdı ve sayıyı takımına kazandırdı.

Üçünçü oyunda Hilmi Cem ve Anıl karşı karşıya geldi. Anıl ve Hilmi Cem seri bir şekilde oyuna başladı. Puzzle'da ikisi de hızlı giriş yapsa da Anıl önde bitirdi. Anıl avantajı kullanarak parkurları geçti ve seramik kırma oyununa ulaştı. Atışlara başlayan Anıl iki seramiği de Hilmi Cem'den önce kırarak sayıyı takımına kazandırdı.

Dördüncü karşılaşma da iki takımdan Turabi ve Hakan karşı karşıya geldi. İlk oyun da kazanan Turabi bu oyunda da iddalı bir giriş yaptı. Hızıyla bilinen Turabi puzzle'lı da hızlı şekilde bitirip atış alanına geldi ve daha sonrasın da rakibinden hızlı davranarak direk iki seramiği de kırıp takımına eşitliği sağlayan sayıyı kazandırdı.

Beşinci oyun da Hakan ve Hilmi Cem karşı karşıya geldi. İki yarışmacı da puzzle'a birlikte geldiler. İlk olarak bitiren taraf Allstarlar oldu ve seramik kırma parkuruna önde geldi. Atışlara başlayan yarışmacılar atışlara başladı. Atışlar sonucunda kazanan taraf Hakan oldu.

Altıncı oyuna Turabi ve Anıl karşı karşıya geldi. Anıl hızlı bir çekış yakalasa da, Turabi her zamanki hızıyla rakibini puzzle'da yakaladı ve birlikte yapmaya başladılar. Turabi'den önce puzzle'a doğru giden Anıl ilk atışta başarılı oldu ve Turabi'de ilk atışta ilk seramiği kırdı. Daha sonrasın da ise ikinci atışlarda biraz başarısız olan yarışmacılar 3 ve 4. denemeler sonun da Anıl seramiği kırarak skoru Gönüllüler adına 4-2'ye taşıyan sayıyı aldı.

Yedinci oyun bakalım son oyun olacak mı? Gönüllüler bu oyunu da kazanırsa ödülün sahibi olacak. Bu oyunda Turabi ve Hakan karşı karşıya geldi. Eğer Hakan kazanırsa ödülün sahibi Gönüllüler takımı olacak. Puzzle'a kadar birlikte gelen yarışmacılardan ilk bitiren Turabi oldu. Turabi atışlara önde gelerek atış avantajı yakaladı. Turabi ilk iki atışından birini değerlendirirken diğerinde başarısız oldu. Hakan'da ilk atışında başarı sağladı ve atışlar da durumu 1-1 e getirmeyi başardı. Turabi ikinci seramiğe kıramazken hakan yaptığı 3. atışta seramiği kırdı ve ödülün Gönüllüler tarafından kazanılmasın da önemli rol oynadı.

Allstar 2 - 5 Gönüllüler | 10 Şubat Survivor Ödül Oyununu "Gönüllüler" Kazandı.

Etiket