13 Şubat Survivor All Star'lara Hangi Gönüllü Transfer Oldu?

13 Şubat Survivor'da yepyeni bir sürpriz daha yaşandı. Daha önceki Survivor yarışmalarında eşi benzeri görülmemiş bir gerçek daha yaşandı. Survivor'da Gönüllüler takımından bir yarışmacı oylama sonucunda, en çok oyu alması halinde All Star takımına transfer olacak. Bu yenilik Survivor'da her iki takımında sayı olarak yarışmacıların eşitliği için yapılacak.

Bu detaya gelmeden önce artık haftada bir dokunulmazlık oynanacak Elemelerde ise ilk ismi yarışmacıların seçeceği ve bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacının ikinci adayı söyleyecek ve üçüncü adayı ise haftanın en iyisi seçecek. Bu sene ilk defa yine yenilik olan uygulamalardan birisi de iki takıma da ikişer yarışmacının daha dahil olacağıdır. Buradaki ana hedefin takımlardaki bayan-erkek eşitliğinin sağlanması.

Peki 13 Şubat Survivor'da All Star takımına Gönüllülerden hangi yarışmacı geçti? Oylama sonucunda en çok oyu hangi yarışmacı aldı? tüm bu soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.
Survivor, Kim All Star'lara Geçti, Kim Transfer Oldu, Gönüllülerden Kim Ayrıldı, En Çok Oyu Kim aldı,
13 Şubat Survivor En Çok Oyu Kim Aldı?

13 Şubat Survivor En Çok Oylamayı Kim Aldı?

Bu akşam Survivor'da önemli bir konsey var, konseyde bir gönüllü bayan arkadaşı All Star'ların ekibine gönderecekler. Eşit sağlanması açısından All Star'lara bu akşam bir gönüllü dahil olacak. Bu gönüllü yapılacak olan oylama sonucunda belli olacaktı.  

Oylama sonucunda alınan sonuçlar şöyle;
X Yarışmacı ; 6 Oy Aldı 
X Yarışmacı ; 5 Oy Aldı 

13 Şubat Survivor'da All Star'lara Kim Transfer Oldu?

Yapılan oylama sonucunda iki isim üzerinde yoğunlaşan gönüllüler takımında dengeler değişecek mi? İki yarışmacı arasında dönen oylama da, en çok oyu alan "Gamze" All Star'lar ekibine dahil oldu. 
Etiket