İnsanlık Suçu Dizi Konusu ve Oyuncuları

Televizyon ekranlarına yeni bir dizi daha geliyor. Kanal D'de yayınlanacka olan dizinin ismi "İnsanlık Suçu" Peki bu dizinin konusu nedir? İnsanlık Suçu dizisinde kimler oynıyor, İnsanlık Suçu dizi konusu ne? İnsanlık Suçu ne zaman başlayacak gibi soruların cevapları yazımızda..
insanlık suçu oyuncu kadrosu,melike ipek yalova,kaan yıldırım dizileri,ahmet mümtaz taylan
İnsanlık Suçu Konusu Oyuncuları

insanlık suçu oyuncu kadrosu
melike ipek yalova
kaan yıldırım dizileri
ahmet mümtaz taylan


İnsanlık Suçu Dizisinde Kimler Oynuyor? Oyuncu Kadrosu

İnsanlık Suçu dizisinde çok yakından tanıdığımız ve yakın zamanda bir kaç dizide izlediğimiz oyuncular var. Son olarak Show TV'nin "Klavye Delikanlıları" dizisinde rol alan "Kaan Yıldırım", "Güzel Köylü" dizisiyle daha fazla ün kazanan "Gİzem Karaca",  devamında "Karadayı" dizisinde ekranlara gözüken "Melike İpek Yalova",Deniz Uğur, Laçin Ceylan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi usta oyuncular oynuyor.  Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda TV8'de yayınlanan Survivor ile tanıdığımız başarılı yarışmacı "Serkay Tütüncü" de yer alıyor.

İnsanlık Suçu Dizisi Konusu Nedir?

İnsanlık Suçu dizi konusu, Adana'da yaşayan yoksul ve fakir bir ailenin hırslı bir gençiolan Cemal'in para ve için nelerden vazgeçeçeği ve neleri feda edeceği konusunu işliyor. Ayrıca Cemal garsonluk yaparak tüm ailesini geçindirmeye çalışmaktadır. Daha sonralar da oldukça çaresiz olan Cemal, babasının ölümüyle de iyice çaresiz kalmaktadır.
Etiket