Survivor Kıyafetleri Nerede Satılıyor?

Survivor Kıyafetleri Nerede Satılıyor?

Survivor Kıyafetleri Nerede Satılıyor?

Merhaba değerli "DiziHaber" okurları, bu yazımızda sizlerle birlikte Survivor'da yarışmacıların giydikleri spor ürünleri ve kıyafetlerin nerede satıldığı ve nasıl satın alınacağı konusunda yardımcı olacağız.

Öncelikle Survivor 2018'de yarışmacıların giydikleri spor ve kıyafet ürünlerinin markası "Cazador"dur. Cazador markası Türkiye'de tekstil anlamında kariyer yapmış bir firmadır.  Cazador'un sponsorluğunda giyilen kıyafetler ve spor ürünler bu tekstil firmasından temin edilmiştir.

Okurlarımızın dikkat etmesi gereken nokta şu, Cazador'un sponsorluğundaki ürünlerin tümü sadece Survivor 2018'e özel olarak üretildiği için Survivor 2018'de yarışmacıların giydikleri tişört ve şortların tasarımsal olarak birebirlerini bulmanız için tekstil devi olan Cazador'un yakın zamanda resmi web sitesinde satışa sunmayı olanlıyor.
Survivor Kıyafetleri Nerede Satılıyor,Survivor 2018, Kıyafetler Nerede Satılıyor, Kıyafetler Cazador, Cazador Resmi Sitesi,
Survivor Kıyafetleri Nerede Satılıyor?

Survivor 2018'deki Yarışmacıların giydikleri kıyafetlerin hepsini Cazador'un resmi satış sitesinden satın alabilirsiniz.

Cazador Resmi Satış Sitesi : https://www.cazador.com.tr/

Yorum Gönder

0 Yorumlar