Youtube En Çok İzlenen Video, Rekor İzlenme Alan Şarkı

Sosyal paylaşım sitelerinden birisi olan Youtube'da bir yeni rekora daha geçtiğimiz günlerde imza atıldı. Tüm dünya da rekorlarla giriş yapan, yaz aylarında vazgeçilmeyen hit parçalarından birisi olan "Despacito" Youtube'da yeni bir rekora imza attı. Ocak 2017 yılında yayımlanan hit şarkı “Despacito”, YouTube'da sıralamaları alt üst ettiği gibi aynı zaman da, en çok izlenen rekoru da egale etti. 2017 Ocak'tan itibaren toplam da 5 milyar gösterimi geçen ilk video olmayı başardı.

Youtube, Müzik, Video, En Çok İzlenen, Rekor İzlenen Video, En Çok İzlenen Video, Despacito, Hit Şarkı, Luis Fonsi,Daddy Yankee
Youtube En Çok İzlenen Video

Luis Fonsi ve Daddy Yankee'nin seslendirdiği bu hit parça bir çok ülkede sevildiği gibi bizim ülkemizde de hit şarkıların arasında bu zamana kadar hiç düşüş yaşamadı. 2018 Yaz aylarınında vazgeçilmezi olarka görülen bu parça Youtube'da en yüksek izlenim rekoruna saatler önce ulaştı.
Bu hit parça aynı zaman da “En çok izlenen video” , “En çok izlenen klip”  ve “En çok izlenen düet”  gibi rekorları da daha önceden sahip olmuştur. En son Hızlı Ve Öfkeli aksiyon filminden bildiğimiz ve severek dinlediğimiz Whiz Khalifa'nın "See You Again" şarkısının elinde olan rekoru "Gagnam Style" egale ederken tüm bu parçaları da bu günlerde "Despacito" egale etti ve tahta oturdu.

Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito

Etiket