Ünlü Sunucu CHP'den Milletvekili Aday Adayı Oldu!

Ünlü Sunucu CHP'den Milletvekili Aday Adayı Oldu!

Bir dönem Kanal D ve Fox Tv'de sabah haber programı sunan başarılı sunucu Cumhuriyet Halk Partisinden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Peki bu ünlü sunucu kim? Hatırladığınız kadarıyla bir seçim öncesi hayır vereceğini duyuran ve o kanaldaki işine son verilen ünlü sunucu kim?

Herkesin severek izlediği ve işinde başarılı olan sunucu İrfan Değirmenci milletvekili aday adayı oldu. Peki İrfan Değirmenci hangi partiden aday adayı oldu? Gazeteci ve sunucu Değirmenci, 24 Haziran 2018'deki seçimlerde "Cumhuriyet Halk Partisi"nden milletvekili adayı olduğunu açıkladı.

Seçimler, Milletvekili, Aday, Adaylık, Haberler, CHP, Cumhuriyet Halk Partisi, 24 Haziran Seçimleri, İrfan Değirmenci, Hangi Partiden Aday Oldu,
İrfan Değirmenci Milletvekili Adayı Oldu

Değirmenci sosyal medyadaki yaptığı bir açıklamada şu sözlere yer verdi;

"Bugüne kadar emekçiler,ezilenler, haksızlığa uğrayanlar ve güzel ülkemizin cesur insanları adına yürüttüğüm mücadeleyi bundan böyle CHP çatısı altında sürdürmek için milletvekili aday adayı oldum. Parlamenter demokrasiye,laikliğe, özgürlüğümüze sahip çıkacağız. Güzel günler yakın"
Etiket