Kalbimin Sultanı Star'da Başlıyor

Kalbimin Sultanı Star'da Başlıyor

kalbimin sultanı yönetmeni,kalbimin sultanı dizisi 2018,kalbimin sultani dizisi,kalbimin sultani dizisi oyuncuları,kalbimin sultanı dizisi ne zaman başlıyor..

Başrollerini  Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova’nın üstlendiği yepyeni bir dizi Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizi aynı zaman da Türk-Rus ortak yapım bir dizi projesi olma özelliğinide taşıyor.


kalbimin sultanı yönetmeni,kalbimin sultanı dizisi 2018,kalbimin sultani dizisi,kalbimin sultani dizisi oyuncuları,kalbimin sultanı dizisi ne zaman başlıyor
Kalbimin Sultanı Dizisi 2018


Dizide başrollerin yanı sıra Sadi Celil Cengiz, Emel Çölgezen, Beste Kökdemir, Tansel Öngel, Tuncel Salman, Taner Rumeli, Bülent Seyran, başta olmak üzere Rusya’da birçok önemli projede yer almış Shcherbina Dmitry, Rudensky Andrey, Sokolovsky Alexander gibi Rus ve Türk başarılı oyuncular da eşlik ediyor.

Kalbimin Sultanı Konusu Ne?

Bir Cihan Hükümdarı ile bir Rus kızının masalını anlatan Kalbimin Sultanı’nda hapis gibi gördüğü hareme muhbir olarak girmek zorunda kalan Anna, ancak masallarda yaşanacak büyük bir aşkın eline düşer...

Yorum Gönder

0 Yorumlar