Darısı Başımıza Ozan Kimdir? Gerçek Adı? Kaç Yaşında?

Darısı Başımıza Ozan Kimdir? Gerçek Adı? Kaç Yaşında?

Darısı Başımıza Ozan Kimdir? Gerçek Adı?

Show Tv'nin yeni dizisi Darısı Başımız oyuncularının gerçek hayatta kim olduklarını, gerçek isimlerini ve kaç yaşında olduklarını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Darısı Başımıza dizisinde "Ozan" karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğunu anlatacağız.

Kimdir, Darısı Başımıza Ozan Kimdir,Ozan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Gerçek Adı, Show Tv, Ozan Dolunay Kimdir, Ozan Dolunay,
Darısı Başımıza Ozan Kimdir


Ozan Kimdir?

Katı, işkolik, hırslı bir iş adamı. Mesafeli, soğuk ama bir yandan da gizemli ve çekici biri... Yüksek duvarları var ve onları aşıp, gerçek Ozan’a ulaşmak neredeyse imkansız. Ancak Ozan’ın hayatı İzmir’de tanıştığı gizemli bir kızla kökünden değişiyor. Külkedisinin peşine takılan Ozan’ı hiç ummadığı bir sürpriz bekliyor.

Ozan Dolunay Kimdir, Kaç Yaşında?

1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ozan Dolunay, Enka Lisesi ve Cleveland Highs High School’dan mezun oldu.  Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü okurken bir yandan da Craft Oyunculuk Atölyesi’nde İpek Bilgin, Çağ Çalışkur ve Bahar Kerimoğlu gibi isimlerden oyunculuk eğitimi aldı.

Kaynak : http://www.showtv.com.tr/oyuncu/ozan-dolunay/6094

Yorum Gönder

0 Yorumlar