Zalim İstanbul Konusu Ne? Zalim İstanbul Oyuncuları

Zalim İstanbul Konusu Ne? Zalim İstanbul Oyuncuları

Kanal D ekranlarına bir sürükleyici dizi daha geliyor. Etkileyici bir hikayeye sahip olan dizi ne zaman izleyici karşısına çıkacak? Kanal D'nin yeni dizisi ne zaman başlıyor? Kanal D Zalim İstanbul dizisi konusu ve oyunları kim? Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları Kimler, Zalim İstanbul Dizisi Konusu Ne? Diziye ait tüm detaylar yazımızda..
.
Zalim İstanbul dizisi çok yakında Kanal D'de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.  Dizinin yapımını Avşar Film üstlenirken yapımcılığını ise Şükrü Avşar üstlendi. Zalim İstanbul dizisinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan varken, Senaryo ve Öykü kısmında ise Sırma Yanık var.
Zalim İstanbul Konusu Ve Oyuncuları
Zalim İstanbul Konusu Ve Oyuncuları

Zalim Dizisi Oyuncuları Kimler? Dizide Kimler Oynuyor?

Dizide bir çok usta yetenek bir araya gelmiş ve dizinin kadrosu oldukça iyi.Dizide birbirinden yetenekli oyuncular yer alıyor. Bu kadro sanırım dizi sezonu boyuncu en çok konuşulacak konu olacak. İşte dizide oynayan usta ve genç oyuncular.
Fikret Kuşkan
Deniz Uğur
Mine Tugay
Bahar Şahin
İdris Nebi Taşkan
Ayşen Sezerel
Gamze Demirbilek
Ozan Dolunay
Simay Barlas
Berker Güven
Sera Kutlubey

Zalim İstanbul Dizisi Konusu Ne? 

Dizinin konusu bir şehirden diğer şehre uzanan bir var olma mücadelesi şeklinde ilerliyor. Antakya'da başlayan hayatta var olma mücadelesi İstanbul'a kadar uzanıyor. Zengin bir iş adamının oğlu Agah Karaçay ile yolları Antakya'da kesişen Seher bakalım neler yapacak.“Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir” sloganıyla yollara çıkılarak senaryosu yazılan dizi çok yakın bir zaman da Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Zalim İstanbul 1.Bölüm Fragmanı / Zalim İstanbul Tanıtım Fragmanı


Yorum Gönder

0 Yorumlar