Afili Aşk 12 Haziran Çarşamba Kanal D'de Başlıyor

Afili Aşk 12 Haziran Çarşamba Kanal D'de Başlıyor

Kanal D'den bir yaz dizisi daha geliyor. Usta ve başarılı oyuncular Burcu Özberk(Ayşe) ve Çağlar Ertuğrul'un(Kerem) başrol aldığı dizi 12 Haziran 2019'da Kanal D ekranlarında başlayacak. Yaz aylarına damga vurmaya hazırlanan dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstleniyor durumda.
Ayşe ile Kerem'in yollarının kesişmesinden sonra başlayan olaylar dizisi "Afili Aşk" 12 Haziran Çarşamba günü 20:00'da Kanal D'de başlayacak.

Afili Aşk Konusu Nedir?

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.
Diziler, Afili Aşk, Konusu, Kanal D, Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul,
Burcu Özberk Dizileri

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

Afili Aşk Dizisi Oyuncuları Kimler?

Yorum Gönder

0 Yorumlar